. latviski    . по-русски
InfoPage.lv
Latvijas uzņēmumu katalogs
Firma, uzņēmums
Produkts, pakalpojums
Pilsēta, rajons, māja, iela
Pievienot uzņēmumu


Lietošanas noteikumi

Lai uzņēmumu pievienotu katalogam, nepieciešams pareizi aizpildīt speciālu formu, norādot jūsu kontaktinformāciju un informāciju par jūsu uzņēmumu.
Ievietojiet savu uzņēmumu rubrikā, kura atbilst jūsu uzņēmuma tematikai.
Tādējādi jūsu potenciālajiem klientiem būs vieglāk jūs ātri atrast.


Meklēšanas sistēmas informāciju par jūsu uzņēmumu noindeksēs apmēram 1-2 nedēļu laikā, un tā kļūs pieejama miljoniem globālā tīmekļa lietotāju. Līdz ar to iespējams, ka lietotājiem, ievadot pieprasījumu meklētāja lodziņā, tieši informācija par jūsu uzņēmumu parādīsies uzskaitījuma sākumā.

Lietotājs piekrīt saņemt reklāmas paziņojumus uz sludinājumā norādīto e-pasta adresi un/vai mobilā telefona numuru, ne biežāk kā vienu reizi mēnesī un ne vairāk kā 5 reizes par vienu iesniegto sludinājumu.


Administrators trīs dienu laikā pārbaudīs jūsu uzņēmuma sniegto datu aizpildīšanas pareizību un nopublicēs tos infopage.lv katalogā.
Uzmanību! InfoPage SMS apmaksas pakalpojumi darbojas pēc abonēšanas principa, atjauninot pakalpojumu automātiski. Atbilstoši abonēšanas noteikumiem brīdī, kad nosūtāt pakalpojuma apmaksas īsziņu, Jūs kļūstat par InfoPage abonentu, pakalpojuma cena 3 € / reizi 30 dienās (katra uzņēmuma sadaļa). Uzņēmuma sadaļas apmaksa tiks automātiski pieskaitīta Jūsu tel. operatora rēķinam ik pēc katrām 30 dienām, tādā veidā pagarinot uzņēmuma sadaļas atainošanas periodu uz nākamajām 30 dienām. Lai pārtrauktu abonēšanas servisu sūtiet SMS ar tekstu IPAGE STOP uz numuru 144.

Web-lapas administrācija nekādā ziņā neatbild par pakalpojumiem vai precēm, kas tiek piedāvātas katalogā, kā arī ir tiesīga izslēgt no tā jebkuru uzņēmumu bez iemeslu paskaidrošanas.


Par nelielu samaksu jūs varat izvietot savu baneri uz mūsu ziņojumu dēļa.
Lai to izdarītu, sazinieties ar administrāciju, norādot, tieši kurā vietā jūs vēlētos izvietot savu baneri. Pēc tam jums jāveic maksājums un jāizsūta jūsu banera HTML kods.

Baneru izvietošanai pieejamas šādas vietas:
Augšējais baneris, 728 x 90, pa labi no logotipa – tiek rādīts visās web-lapas lapās.


Noteikumu izmaiņu kārtība:

Servisa InfoPage lietošanas noteikumi var tikt mainīti, izmaiņas stājas spēkā no publikācijas brīža InfoPage lapā.

Datums: 06.01.2011
svētdiena
2019. gada 18. augusts
Liene, Helēna, Elena, Ellena


valūtu kurss   L.B.Uzņēmumu katalogs Infoserviss Reklāma Ātrie kredīti
Infopage

+ Pievienot uzņēmumu
^AugšupReklāma: